Kamu güvenliği

 

Güvenlik

Spektrum kaynaklarının azalmasıyla, hükümetler radyo frekansı politikalarını sıkılaştırıyor. Analog telsizler, sınırlı kapsama alanı ve özellikleri, gizli dinlemeye karşı savunmasızlık ve çapraz frekans paraziti nedeniyle kullanıcı gereksinimlerini karşılayamamıştır. POCSTARS’ın hücresel ağ üzerinden bas-konuş (PoC) çözümü, taşıyıcıların kablosuz ağında çalışır ve geleneksel kanal frekanslarının darboğazını önler. Geleneksel analog radyolarla karşılaştırıldığında, PoC teknolojisinin çok sayıda avantajı vardır. PoC, geniş alan kapsamı, uzun mesafe veri iletimi ve dijital şifreleme açısından güçlüdür. Girişimsiz esnek gruplama, resim / video rölesi ve gerçek zamanlı konumlandırma gibi özellikler, özel güvenlik kullanıcıları için anahtardır. Akıllı PoC terminalleri, dijital ve geniş bant teknolojilerinin getirdiği tüm faydaları entegre edebilir.

 

Lojistik

Ulaşım

PoC iletişim sistemi, karayolları ve demiryolları için geleneksel analog radyo sistemindeki farklı yazılım ve donanım sistemleri arasındaki sınırlı PTT aralığı ve zayıf ara bağlantı sorunlarını etkili bir şekilde çözen, kör alanlar olmadan multimedya gönderme işlevini gerçekleştirmek için taşıyıcıların geniş sinyal kapsamından yararlanır. . PoC sistemi aynı zamanda sesli iletişimi, GIS bilgilerini, mobil video izlemeyi ve araç dinamik yönetimini entegre ederek otoyollar, istasyonlar ve havaalanları gibi ulaşım endüstrisindeki kullanıcılara entegre PTT ses dağıtımı, video dağıtımı, anlık bilgi ve konum sağlar. karayolu trafik yönetimi için çeşitli yöntemler sağlayan bilgiler.

 

Sağlık hizmeti

Madencilik

Taşıyıcıların kablosuz ağlarından yararlanan POCSTARS PoC çözümü, madencilik endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak için dijital iletişim ve GPS teknolojilerini kullanır. Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, PoC kapsama, uzun mesafeli veri iletimi, dijital şifreleme, vb. Açısından daha iyi performans gösterir. Güçlü akıllı terminallerle PoC sistemi, parazitsiz esnek gruplama, sesli arama, resimli mesaj ve konumlandırma gibi özellikleri destekler. Maden çalışanları, herhangi bir acil duruma müdahale etmeye hazır kalarak, tüm süreci denetlemek ve yönetmek için sistemi kullanabilir. Güvenilir bir güvenlik önleminin yanı sıra iş verimliliği ve tutarlılığının büyük bir artışıdır.

 

Ticari

Kamu güvenliği

Geleneksel kamu güvenliği kanal iletişim ve sevk sistemi, çapraz bölgeleri sevk edememe, görselleştirilmiş gönderim eksikliği ve çapraz sistem ara bağlantısı gibi bazı eksikliklere sahiptir. POCSTARS, genel mobil iletişim teknolojisini kullanır ve taşıyıcıların hücresel ağında çalışan, geleneksel PTT sistemlerinin spektrum sınırlamasını kıran çözümler sunar. Kamu güvenliği çözümü, polis ve trafik polisi uygulama senaryoları için kör noktalar olmadan özel bir komuta ve sevk sistemi oluşturmak üzere özelleştirildi, sesli arama, konumlandırma, multimedya ve diğer yakınsak özellikleri destekliyor. Ayrıca, kullanıcıların erken yatırımlarını korumak için mevcut PTT sistemi ile ara bağlantıyı destekler. Yeni sistemle birlikte, bilgi siloları olmayacak.

Güvenlik

Lojistik

PoC çözümü ile lojistik operatörleri ülke genelinde ekibi yönetebilir, personel yönetimini ve GIS tabanlı dağıtımı entegre edebilir. Etkili iletişim ve görselleştirilmiş dağıtım, geniş bir alanda çalışmayı sağlar. POCSTAR PoC sistemi, lojistik şirketlerinin kuryelerin lokasyonlarını tespit etmesine, teslimat durumu hakkında güncellemeler almasına ve hareket halindeki personel ve araçların güvenliğini sağlamasına yardımcı oluyor. Optimize edilmiş tüm operasyonlar daha iyi servis, daha yüksek verimlilik ve daha düşük operasyon maliyetinin altını çizer.

 

Ulaşım

 

Sağlık hizmeti

POCSTARS PoC iletişim çözümü, sağlık kurumları tarafından geniş çapta benimsenmiştir. PTT çağrısı, gerçek zamanlı konumlandırma, SOS, multimedya mesajı, resim iletimi, video çağrısı vb. Gibi sağlık profesyonellerine acil durum çağrısı ve yanıtının görselleştirilmiş yönetimini, tedavi takibini, mobil izleme, teletıp gibi birçok özelliği sunar. , hasta veri yönetimi, ilaç takibi, tıbbi atık takibi vb.

Madencilik

Ticari

POCSTARS PoC çözümü, taşıyıcıların kablosuz ağlarına bağlanır ve ticari kullanıcılara özelleştirilmiş ürünler sunar. Analog PTT ile karşılaştırıldığında, PoC çözümü avantajlarını emer ve korur, aynı zamanda kapsama, ses kalitesi, çok yönlülük ve ağ esnekliği açısından çok daha iyi performans gösterir. Geleneksel PPT sisteminin kanal bölümü ve özellikleri, büyük ölçüde frekans kullanılabilirliğine bağlıdır ve bunlarla sınırlıdır. POCSTARS PoC çözümü kanalları sanallaştırır ve bu nedenle spektrum darboğazından kurtulur. Esnek ağ ile PoC, harika bir uzantı haline gelir ve geleneksel kanal sistemlerine alternatif olur.