Biz Kimiz ?

Avrasya Telsiz ve Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. 2004 yılından itibaren telsiz sektöründe faaliyet göstermektedir. 2012 yılından itibaren JVC KENWOOD, AMPHENOL PROCOM, COBHAM markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olup, altyapı sistemlerinin satış, kurulum, bakım ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Dünyanın ilk ve en büyük altyapısıyla, 64 kanallı Dijital Trunk Telsiz ve 24 Site Fiberoptik Indor DAS Sistemiyle, 2 milyon m2 kapalı ve açık alanda İGA Havalimanı Operasyonunu gerçekleştiren şirketimiz AVRASYA Haberleşme Sistemleri, 7 Bölgede 35 şehirde 200 kanalı altyapısıyla OKTH hizmeti vermektedir.

Şirketimiz merkez ofisi İstanbul Avrupa yakası olup, ayrıca Anadolu yakası Tuzla ofisimiz ve Atatürk, Sabiha Gökçen, Antalya ve Dalaman Havalimanlarında teknik personellerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Türkiye Genelindeki Havalimanlarının %95’ in de 200 kanallı dijital telsiz sistemlerinin kurmuştur ve sistemleri bünyesinde 15.000 adet Kenwood NEXEDGE dijital telsiz ile hizmet vermektedir.

Şirketimizin bugüne kadar tüm müşterilerine güven esasına dayalı, sunduğu hizmet ve destek kalitesi sayesinde müşterilerinin ve iş ortaklarının güvenini kazanmıştır ve bu anlayışla da devam etmektedir.

avrasya bız kımız

0

Awards

0

Havayolu Şirketi

0

Mutlu Müşteri

0

Tamamlanan Proje

Değerlerimiz

İnsanı, etik değerleri ve aile olma ruhunu çalışmalarımızın odağına alarak büyüyoruz.
Bu sebepledir ki, dürüstlük, karşılıklı güven, ekip olma, bir olma duygusu bizler için çok kıymetli.
Sürekli gelişmek, üretimde olmak ve yenilikçi yaklaşıma inanıyoruz.
Bu doğrultuda planlamalar yaparak, teknoloji ve gelişen dünyaya uyumlu şekilde becerilerimizin geliştirmeye önem veriyoruz.

MİSYONUMUZ

Tanınmış ve tercih edilen telsiz firmalarından biri olarak, havalimanında başlayan ve şehir merkezlerine yayılan profesyonel deneyimimiz, samimiyetimiz ve çalışma azmimiz ile kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamak.
En üst kalite normlarında hizmet vererek, hızla gelişen iletişim teknolojilerini takip ederek, tüm haberleşme alanında sektörde öncü konumuna gelmek.
Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel ve işbirlikçi yaklaşımımız ile güvenilir çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Haberleşme sektöründe gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu hizmeti sunmaktır. Bu sebeple beklentilerinin daima ötesinde yer alarak, haberleşme konusunda iş ortakları, Türkiye ve bölge pazarları için en iyi çözümleri üretmektir.

DOKÜMANLAR

01

Kurumsal Kimlik

Avrasya Haberleşme Sistemleri , Kurumsal kimlik dokümanımıza buradan ulaşabilirsiniz.

02

Aydınlatma Metini

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında , kişisel veri güvenliği aydınlatma metni.

03

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel verileri işlenen, çalışanları dışındaki, tüm gerçek kişilere yönelik KVKK ve işlenmesi politikasını  içermektedir.